Alueyhdistykset

Etelä-Pohjanmaan PerusNaiset ry *)
Puheenjohtaja Leena Kurikka, 0400 906 646, leena@nullbigmamasranch.com
Sihteeri Merja Ujanen, 040 577 5939, merja.ujanen@nullgmail.com

Kanta-Hämeen PerusNaiset ry *)
Puheenjohtaja Lulu Ranne, 040 586 4644, lulu.ranne@nulleduskunta.fi
Sihteeri Jaana Laine, 040 525 2088,, jaana.laine@nullraijaka.com
2. vpj, jäsenvastaava Sini Pajukangas, 045 630 8016, kantahameen.perusnaiset@nullgmail.com

Kainuun PerusNaiset ry
Puheenjohtaja Minna Partanen, 044 502 9655, minnpart@nullgmail.com
Sihteeri Olga Alanne, 050 434 9238, olga.alanne@nullkainuu.ru

Keski-Suomen PerusNaiset ry
Puheenjohtaja Mia Korppi, 0400 608 568, kaarnie@nullgmail.com
Sihteeri Satu Nieminen, nieminensatu0@nullgmail.com

Kymen PerusNaiset ry
Puheenjohtaja Päivi Sivenius, 045 180 3386, paivisiv@gmail.com
Sihteeri Anja Ruotsalainen, 0400 836 290, anja.ruotsalainen@pp.inet.fi

Lapin PerusNaiset ry *)
Sihteeri Leena-Kaisa Hofslagare, 040-585 2089, hofsleenakaisa@gmail.com

Perhonjokilaakson PerusNaiset ry
Puheenjohtaja Tina Lindskog, 0400 482 868, lindskog.tina@gmail.com
Sihteeri Anja Leppäniemi, 040 584 0119

PerusNaiset Helsinki ry *)
Puheenjohtaja Nina Strandèn, 040 825 6326, nina.stranden@gmail.com
Sihteeri Johanna Valkeavirta, perusnaiset.helsinki@nullgmail.com

Pirkanmaan PerusNaiset ry
Puheenjohtaja Sari Henriksson, 040 595 9202, sarimaarit.henriksson@gmail.com
Sihteeri Arja Tuppurainen, 0400 755 464, arja.tuppurainen@gmail.com

Pohjoisen PerusNaiset ry *)
Puheenjohtaja Heli Trög, 044 256 8426, helit@hotmail.fi
Sihteeri Eila Kivioja, 040 758 2375, eilakivioja@nullgmail.com

Pohjois-Karjalan PerusNaiset ry *)
Puheenjohtaja Outi Mara, 040-593 3104, outimara@msn.com
Sihteeri Heidi Mustonen, heidi.mustonen@outlook.com

Pohjois-Pohjanmaan PerusNaiset ry *)
Puheenjohtaja Tuula Ekdahl
Sihteeri Tanja Paakkola, 044 560 2678, tanja.paakkola@gmail.com

Pohjois-Savon PerusNaiset ry
Puheenjohtaja Vuokko Hämäläinen, 044 356 8782, vuokko.inkeri.hamalainen@gmail.com
Sihteeri Virva Romo, 050-569 9156, virva.romo@saunalahti.fi

Päijät-Hämeen PerusNaiset ry *)
Puheenjohtaja Päivi Granlund, paivi.granlund@phnet.fi
Sihteeri Mirja Kalliosaari, mirja.kalliosaari@nullgmail.com

Satakunnan PerusNaiset ry *)
Puheenjohtaja Ulla Saari, 044 276 2056 ullahsaari@nullgmail.com
Sihteeri Seija Gröhn, 045 678 6945, seija1grohn@gmail.com

Savo-Saimaan PerusNaiset ry
Puheenjohtaja Mervi Eskelinen
Sihteeri Tanja Hartonen, 050 368 0244, tanjahartonen@nullgmail.com

Uudenmaan PerusNaiset ry *)
Puheenjohtaja Arja Juvonen, 050 531 1108, arja.juvonen@eduskunta.fi
Sihteeri Merja Nevalainen, 040 839 8962, merja3.nevalainen@gmail.com

Varsinais-Suomen PerusNaiset ry *)
Puheenjohtaja Nina Tiitta, 040 762 8586, ninatiitta@nullgmail.com
Sihteeri Kirsi Tarvonen, 040 567 7954, kirsi.tarvonen@gmail.com,

 

 

 

*) Linkistä avautuu alueyhdistyksen internet- tai Facebook-sivu omaan selainikkunaansa