Alueyhdistykset

Etelä-Pohjanmaan PerusNaiset ry *)
Puheenjohtaja Sirkka Kumpula, 041 469 8119, sirkka.kumpula@nullgmail.com
Sihteeri/nettivastaava Merja Ujanen, 040 577 5939, merja.ujanen@nullgmail.com

Etelä-Savon PerusNaiset ry *)
Puheenjohtaja Jaana Haikarainen, 045 899 2966, jaana.haikarai@nullgmail.com
Sihteeri Karin Karjalainen, 040 168 4850, kaarin.karjalainen@nulljippii.fi

Kanta-Hämeen PerusNaiset ry *)
Puheenjohtaja Lulu Ranne, 040 586 4644, lulusirkku@nullgmail.com
Sihteeri Sini Pajukangas, 045 630 8016, kantahameen.perusnaiset@nullgmail.com

Kainuun PerusNaiset ry
Puheenjohtaja Minna Partanen, 044 502 9655, minnpart@nullgmail.com
Sihteeri Olga Alanne, 050 434 9238, olga.alanne@nullkainuu.ru

Keski-Pohjanmaan PerusNaiset ry
Puheenjohtaja Irma Kemppainen, 040 738 5402, irma.kemppainen@nullkokkola.fi
Sihteeri Sari Karlström, 040 962 4840, sari.karlstrom@nullhotmail.com

Keski-Suomen PerusNaiset ry
Puheenjohtaja Mia Korppi, 0400 608 568, kaarnie@nullgmail.com
Sihteeri Mia Korppi

Kymen PerusNaiset ry
Puheenjohtaja Auli Kangasmäki, 040 556 9159, auli.kangasmaki@nullkolumbus.fi

Lapin PerusNaiset ry *)
Puheenjohtaja Sinikka Jylhä, 040 936 7799, jylhasinikka@nullgmail.com
Sihteeri Leena-Kaisa Hofslagare, 040-585 2089, hofsleenakaisa@nullgmail.com

Perhonjokilaakson PerusNaiset ry
Puheenjohtaja Tina Lindskog, 0400 482 868, lindskog.tina@nullgmail.com
Sihteeri Anja Leppäniemi, 040 584 0119

PerusNaiset Helsinki ry *)
Puheenjohtaja Nina Strandèn, 040 825 6326, nina.stranden@nullgmail.com
Erja Kouvo, 050-356 0660 erja.kouvo@nullgmail.com

Pirkanmaan PerusNaiset ry
Puheenjohtaja Kirsi-Maarit Asplund, 045 121 3360, kirsimaarit.asplund@nullgmail.com
Sihteeri Auri Siika-aho, 044 040 1930, aurisiikaaho@nullgmail.com

Pohjoisen PerusNaiset ry

Pohjois-Karjalan PerusNaiset ry *)
Puheenjohtaja Outi Mara, 040-593 3104, outimara@nullmsn.com
Sihteeri Heidi Mustonen, heidi.mustonen@nulloutlook.com

Pohjois-Pohjanmaan PerusNaiset ry *)
Puheenjohtaja Anu Elovaara, 046 946 3127, anu@nulldigidarling.biz
Sihteeri Tanja Paakkola, 044 560 2678, tanja.paakkola@nullgmail.com

Pohjois-Savon PerusNaiset ry
Puheenjohtaja Minna Reijonen, 044 370 2428, reijonen.minna@nullgmail.com
Sihteeri Pia Pentikäinen, 046 887 9713, pia.pentikainen@nullgmail.com

Päijät-Hämeen PerusNaiset ry
Puheenjohtaja Päivi Granlund, paivi.granlund@nullphnet.fi
Sihteeri Maarit Tuomi, maaritmtuomi@nullgmail.com

Satakunnan Perussuomalaiset Naiset ry *)
Puheenjohtaja Sofia Latvajärvi, 050 355 3878, sofia.latvajarvi@nullkankaanpaa.fi
Sihteeri Seija Gröhn, 045 678 6945, seija1grohn@nullgmail.com

Uudenmaan PerusNaiset ry *)
Puheenjohtaja Arja Juvonen, 050 531 1108, arja.juvonen@nulleduskunta.fi
Sihteeri Merja Nevalainen, 040 839 8962, merja3.nevalainen@nullgmail.com

Varsinais-Suomen PerusNaiset ry *)
Puheenjohtaja Hannele Al-Hamzawi, 045 278 0412, syksy1@nulloutlook.com
Sihteeri Kirsi Tarvonen, 040 567 7954, kirsi.tarvonen@nullgmail.com,

 

 

 

*) Linkistä avautuu alueyhdistyksen internet- tai Facebook-sivu omaan selainikkunaansa