Alueyhdistykset

Etelä-Pohjanmaan PerusNaiset ry *)
Leena Kurikka, 0400 906 646, leena(at)bigmamasranch.com
Merja Ujanen, 040 577 5939, merja.ujanen(at)gmail.com

Etelä-Savon PerusNaiset ry *)
Puheenjohtaja Eeva Tikkanen, 040 527 6832, tikkanen(at)pp2.inet.fi
Sihteeri Anne Korhola, 050 345 3157, anne.korhola(at)gmail.com

Kanta-Hämeen PerusNaiset ry *)
Puheenjohtaja Lulu Ranne, 040 586 4644, lulusirkku(at)gmail.com
Sihteeri Sini Pajukangas, 045 630 8016, kantahameen.perusnaiset(at)gmail.com

Kainuun PerusNaiset ry
Puheenjohtaja Minna Partanen, 044 502 9655, minnpart(at)gmail.com
Sihteeri Olga Alanne, 050 434 9238, olga.alanne(at)kainuu.ru

Keski-Pohjanmaan PerusNaiset ry
Puheenjohtaja Irma Kemppainen, 040 738 5402, irma.kemppainen(at)kokkola.fi
Sihteeri Sari Karlström, 040 962 4840, sari.karlstrom(at)hotmail.com

Keski-Suomen PerusNaiset ry
Puheenjohtaja Mia Korppi, 0400 608 568, kaarnie(at)gmail.com
Sihteeri Satu Nieminen, nieminensatu0(at)gmail.com

Kymen PerusNaiset ry
Puheenjohtaja Päivi Sivenius, 045 180 3386, paivisiv(at)gmail.com
Sihteeri Anja Ruotsalainen, 0400 836 290, anja.ruotsalainen(at)pp.inet.fi

Lapin PerusNaiset ry *)
Puheenjohtaja Sinikka Jylhä, 040 936 7799, jylhasinikka(at)gmail.com
Sihteeri Leena-Kaisa Hofslagare, 040-585 2089, hofsleenakaisa(at)gmail.com

Perhonjokilaakson PerusNaiset ry
Puheenjohtaja Tina Lindskog, 0400 482 868, lindskog.tina(at)gmail.com
Sihteeri Anja Leppäniemi, 040 584 0119

PerusNaiset Helsinki ry *)
Puheenjohtaja Nina Strandèn, 040 825 6326, nina.stranden(at)gmail.com
Sihteeri Johanna Valkeavirta, perusnaiset.helsinki(at)gmail.com

Pirkanmaan PerusNaiset ry
Puheenjohtaja Kirsi-Maarit Asplund, 045 121 3360, kirsimaarit.asplund(at)gmail.com
Sihteeri Arja Tuppurainen, 0400 755 464, arja.tuppurainen(at)gmail.com

Pohjoisen PerusNaiset ry

Pohjois-Karjalan PerusNaiset ry *)
Puheenjohtaja Outi Mara, 040-593 3104, outimara(at)msn.com
Sihteeri Heidi Mustonen, heidi.mustonen(at)outlook.com

Pohjois-Pohjanmaan PerusNaiset ry *)
Puheenjohtaja Anu Elovaara, 046 946 3127, anu(at)digidarling.biz
Sihteeri Tanja Paakkola, 044 560 2678, tanja.paakkola(at)gmail.com

Pohjois-Savon PerusNaiset ry
Puheenjohtaja Vuokko Hämäläinen, 044 356 8782, vuokko.inkeri.hamalainen(at)gmail.com
Sihteeri Virva Romo, 050-569 9156, virva.romo(at)saunalahti.fi

Päijät-Hämeen PerusNaiset ry *)
Puheenjohtaja Päivi Granlund, paivi.granlund(at)phnet.fi
Sihteeri Mirja Kalliosaari, mirja.kalliosaari(at)gmail.com

Satakunnan Perussuomalaiset Naiset ry *)
Puheenjohtaja Ulla Saari, 044 276 2056 ullahsaari(at)gmail.com
Sihteeri Seija Gröhn, 045 678 6945, seija1grohn(at)gmail.com

Uudenmaan PerusNaiset ry *)
Puheenjohtaja Arja Juvonen, 050 531 1108, arja.juvonen(at)eduskunta.fi
Sihteeri Merja Nevalainen, 040 839 8962, merja3.nevalainen(at)gmail.com

Varsinais-Suomen PerusNaiset ry *)
Puheenjohtaja Hannele Al-Hamzawi, 045 278 0412, syksy1(at)outlook.com
Sihteeri Kirsi Tarvonen, 040 567 7954, kirsi.tarvonen(at)gmail.com,

 

 

 

*) Linkistä avautuu alueyhdistyksen internet- tai Facebook-sivu omaan selainikkunaansa