Alueyhdistykset

Etelä-Pohjanmaan PerusNaiset ry *)
Puheenjohtaja Sirkka Kumpula, 041 469 8119, sirkka.kumpula@nullgmail.com
Sihteeri/nettivastaava Merja Ujanen, 040 577 5939, merja.ujanen@nullgmail.com

Etelä-Savon PerusNaiset ry *)
Puheenjohtaja Jaana Haikarainen, 045 899 2966, jaana.haikarai@nullgmail.com
Sihteeri Satu Sormunen

Kanta-Hämeen PerusNaiset ry *)
Puheenjohtaja Lulu Ranne, 040 586 4644, lulusirkku@nullgmail.com
Sihteeri Sini Pajukangas, 045 630 8016, kantahameen.perusnaiset@nullgmail.com

Kainuun PerusNaiset ry
Puheenjohtaja Minna Partanen, 044 502 9655, minnpart@nullgmail.com
Sihteeri Olga Alanne, 050 434 9238, olga.alanne@nullkainuu.ru

Keski-Pohjanmaan PerusNaiset ry
Sari Karlström, 040 962 4840, sari.karlstrom@nullhotmail.com

Keski-Suomen PerusNaiset ry
Puheenjohtaja Suvi Tikander, suvi.tikander@nullgmail.com
Sihteeri Mia Korppi, 0400 608 568, kaarnie@nullgmail.com

Kymen PerusNaiset ry
Puheenjohtaja Päivi Sivenius, 045 180 3386, paivisiv@nullgmail.com
Sihteeri Anja Ruotsalainen, 0400 836 290, anja.ruotsalainen@nullpp.inet.fi

Lapin PerusNaiset ry *)
Puheenjohtaja Sinikka Jylhä, 040 936 7799, jylhasinikka@nullgmail.com
Sihteeri Leena-Kaisa Hofslagare, 040-585 2089, hofsleenakaisa@nullgmail.com

Perhonjokilaakson PerusNaiset ry
Puheenjohtaja Tina Lindskog, 0400 482 868, lindskog.tina@nullgmail.com
Sihteeri Anja Leppäniemi, 040 584 0119

PerusNaiset Helsinki ry *)
Puheenjohtaja Marika Sorja, 044 992 9940, marika.sorja@nullgmail.com

Pirkanmaan PerusNaiset ry
Puheenjohtaja Kirsi Kallio, kirsi.kallio@nullgmail.com
Sihteeri Arja Tuppurainen, arja.tuppurainen@nullgmail.com

Pohjoisen PerusNaiset ry

Pohjois-Karjalan PerusNaiset ry *)
Puheenjohtaja Sanna Antikainen, 044 301 0889, sanna.antikainen@nullgmail.com
Sihteeri Outi Mara, outimara@nullmsn.com

Pohjois-Pohjanmaan PerusNaiset ry *)
Puheenjohtaja Anu Elovaara, 046 946 3127, anu@nulldigidarling.biz
Sihteeri Tanja Paakkola, 044 560 2678, tanja.paakkola@nullgmail.com

Pohjois-Savon PerusNaiset ry
Puheenjohtaja Minna Reijonen, 044 370 2428, reijonen.minna@nullgmail.com
Sihteeri Pia Pentikäinen, 046 88 79713, pia.pentikainen@nullgmail.com

Päijät-Hämeen PerusNaiset ry
Puheenjohtaja Päivi Granlund, paivi.granlund@nullphnet.fi
Sihteeri Maarit Tuomi, maaritmtuomi@nullgmail.com

Satakunnan Perussuomalaiset Naiset ry *)
Puheenjohtaja Sofia Latvajärvi, 050 355 3878, sofia.latvajarvi@nullkankaanpaa.fi
Sihteeri Seija Gröhn, 045 678 6945, seija1grohn@nullgmail.com

Uudenmaan PerusNaiset ry *)
Puheenjohtaja Arja Juvonen, 050 531 1108, arja.juvonen@nulleduskunta.fi
Sihteeri Iida Rekunen 045 357 9429, iida.rekunen@nullgmail.com

Varsinais-Suomen PerusNaiset ry *)
Puheenjohtaja Satu Mikkola, 0400 213 040, Satupsn@nullgmail.com
Sihteeri Sirke Ketonen, 0400 879 063, sirke.ketonen@nullmms-racing.fi

 

*) Linkistä avautuu alueyhdistyksen internet- tai Facebook-sivu omaan selainikkunaansa